مطالعه این وب سایت این فرصت را به شما می دهد که با برنامه ها ، اهداف ، آموزش ها و مسیری که انجمن آشنا در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرائم طی می کند آشنا گردید . لذا از کاربران گرامی استدعا می گردد قواان و مقررات وب سایت را مطالعه نمایند .

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های انجمن توانمندسازی و پیشگیری آشنا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و لذا کاربران موظف به رعایت مقررات کشور در زمان استفاده از سایت می باشند . چنانچه تغییراتی در صفحه قوانین و مقررات ایجاد گردد به اطلاع کاربران خواهد رسید.

این وب سایت در مالکیت انجمن توانمندسازی و پیشگیری آشنا می باشد و عدم حفظ حقوق مالکیت معنوی ، کپی برداری بدون ذکر نام نویسنده و یا سوء استفاده از محتوای مطالب داخل وب سایت ممنوع و پیگرد قانونی دارد .

هرگونه سوء استفاده سایبری از وب سایت اعم از هک ، انتقال ویروس مخرب ، انتقال داده ها و هر آنچه طبق قانون جرایم رایانه ای ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.

قوانین عضویت در وب سایت

بعد از پر کردن فرم عضویت در وب سایت در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفته شد . پر کردن فرم عضویت به معنای پذیرش شما در انجمن نمی باشد بلکه بعد از نتیجه مصاحبه پذیرش یا عدم پذیرش به اطلاعتان خواهد رسید .

صحت و سقم اطلاعات در فرم عضویت بر عهده خود شما می باشد.

اعضای وارد شده در سایت مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز یا آدرس ایمیل خود را دارند .

قوانین مالی

حامیان عزیز که از درگاه اینترنتی و یا شماره حساب انجمن کمکهای خود را در راستای آموزش افراد در معرض آسیب و آسیب دیده تخصیص می دهند حق عودت وجوه پرداختی خود را به هیچ عنوان ندارند .

قوانین استفاده از محتوای وب سایت

استفاده از محتوای آموزشی درج شده در سایت کاملاً آزاد و رایگان می باشد .

قوانین بخش نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در وبسایت انجمن توانمند سازی و پیشگیری آشنا ، استفاده از تجربیات شما عزیزان در زمینه آسیب های اجتماعی موجود در کشور ، جرایم ، علل وقوع آن و ارائه راهکار ها می باشد .

نظرات کاربران باید فاقد توهین به مقامات کشور بوده و تمامی مقررات حاکم بر کشور را مد نظر قرار دهید ، در غیر این صورت نظر مربوطه پاک خواهد شد .